ÖVRIGT / Diverse / Gunghäst 14534381
nr 1453 4381
Gunghäst
Med fjädrar, ponny, Usa. Längd: 65cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:32:38
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr